| raulrott a întrebat:

Am nevoie de subiecte de discutie cu o fata.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune intrebarea pe forum si iti vom raspunde!
Atentie, alege categoria corecta, ca sa nu ti-o stearga adminul happy

| SkyPilot a răspuns:

Cea mai buna idee este sa vorbesti despre ea. O intrebi cu ce se ocupa in timpul liber si ce ii place sa faca. De acolo te agati de cate un subiect la care te pricepi si tu. Avantajele sunt ca fiecarui om ii face placere sa vorbeasca despre sine, deci fata va fi incantata de interesul tau, si vei sti ce fel de activitati puteti face impreuna si cum sa ii faci placere.

| Tobias78 a răspuns:

1) Măsurile pe care Uniunea Europeană le-a luat pentru a opri încălzirea globală;
2) Importanţa fondurilor structurale;
3) Rolul muzicii clasice în viaţa unei persoane;
4) Rolul teatrului în lumea contemporană;
5) Alinierea planetelor... motiv de îngrijorare?!