| anonim_4396 a întrebat:

Sunt a 11-a si sunt mai timid cand vine vorba de fete in rest sunt mai intzepat
Este o fata de a 9-a care a venit in liceu la mine... o cunosc dar nu foarte bine vorbesc des cu ea pe mess

Intrebarea este ce subiecte de discutie pot avea cu ea la scoala...in pauze?

3 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Discutiile vor veni de la sine. Ai sa vezi.winking

Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cunoscandu-va si discutand banalitati subiectele vin de la sine.fiindca veti afla mai multe unul despre altul. dar aveti subiecte.; scoala, filme, muzica, dragoste, prieteni, religie, politica, profesori de barfit, parinti de discutat si incet incet trece viata si nu mai terminati de vorbit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incepe cu bunaaaa ce faci dupaaiaa o sa s desfasoare de la sinehappy