| Upz0r3 a întrebat:

Sunt a9-a la un profil de industrie alimentara, acest profil nu a fost prima mea alegere, prima a fost turism si alimentatie publica, si in a 10a as vrea sa ma mut..care din cele 2 vi se pare mai bun? Eu la industrie alimentara la practica am facut branza straight face, chiar numai vreau sa fac asta si la anul.

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

rolling on the floor amuzant
turism si alimentatie publica mi se pare mai bun. ai mai multe perspective. gen agentii de turism, firme de catering, hoteluri, pensiuni, restaurante,

Eu am urmat profil administratie publica (profilul de turism a aparut dupa ce am terminat liceul), si dupa m-am bagat la facultate la turism.
E un domeniu care are nevoie de dezvoltare