| danielasisi a întrebat:

Sunt asa de plictisita de cand am renuntat la sunphoto.ro crying broken heart sunt distrusa! Asi dori si eu niste jocuri online virtuale in care sa fie si romanii si sa fie distractiv.INAFARA de: stardoll, ubiworld, club penguin, darkorbit, ferma vesela.Nu vreau nici jocuri de copii de 4 ani, ok? Dau fundita!batting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes astept cat mai multe raspunsuri! Love TPU :X :*

4 răspunsuri:
| Lexus28 a răspuns:

Second Life!

| NancySweetty99 a răspuns:

Buna Daniela am vazut ca ai pus o intrebare de genul,, imi puteti da un site cu stardoll in romana?''cineva tia raspuns ca nu este in romana si ai dat fundita mai pune o data plss aceiasi intrebare ca stiu eu un site cu stardoll in romana daca vrei...te pup big grin

| danielasisi explică:

ONLINE,care sa nu le descarc

| B14ckAng31 a răspuns:

Pe fb. (facebook) e ceva interesant se numeste soul crash happy