| Victoras19207 a întrebat:

Sunt baiat si sunt slab am tinut regim de ingrasare nu tine nici cu vitamine stie cineva niste steroizi care sa ma ingrasa rapid sa pun pe mine cateva kg

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cine ti-a spus, dar vitaminele NU ingrasa, doar iti cresc imunitatea corpului.
Steroizii sunt luati pentru masa musculara si pe unul slab bat, nu-l ajuta cu nimic.
Dar mancarea sanatoasa si consul de calorii multe, te ajuta sa te ingrasi! Acolo tu trebuie sa inveti a aduna caloriile, ca sa pui kile pe tine!

| lpavel a răspuns:

Daca iei cel putin 3 mese consistente pe zi e imposibil sa nu pui ceva pe tine... Ia incearca sa mananci cat mai mult, mai ales dimineata chiar daca nu ai pofta...

| cyupaku a răspuns:

Lasa steroizii, o sa-ti para rau mai tarziu

| Vassii a răspuns:

Rămâi vere așa cum ești