| publicname a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa ma imprietenesc sa devin bff (best friends) cu o tipa din alt liceu. ce sa fac?

3 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Bagate in vorba.
cu tupeu.
fara tupeu nu faci nimic in viata.
bafta

| CatalinaC a răspuns:

Deeci. Mai intai de toate trebuie sa o cunosti. spune-i cuiva sa iti faca cunostinta cu ea.sau eu stiu ai grija de orice ocazie prin care o poti cunoaste.in niciun caz pe messenger. Cand o intalnesti intreab-o ce h are, ce mai face. dupa cateva zile da-i add si asa intra in vorba cu ea. Asa mi-a facut si mie un baiat si de la bff am ajuns sa imi placa de el. Poate cine stie iese si altceva. Oricum, fi politicos, nu o stresa, nu umbla tot timpul dupa ea si fa-i complimente, dar asta muuuult mai tarziu. Bafta:*

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Te duci, iei o bata de baseball si incepi sa te bati cu paza de la poarta, toate fetele iti vor sari in brate daca le ajuti sa scape de ore.