| Bianca_Cazan_1992 a întrebat:

Sunt barfita sh as vrea un mesaj pentru cei care stiu sa vorbeasca fara sa gandeasca

2 răspunsuri:
| Gesara a răspuns:

Ceva de genu :
Uite ce este dac nu esti in stare sa imi spui ce te deranjeaza in fata, mai bine taci pentru ca deja devii penibil/a.
Iar la sfarsit ureaza-i:
Multa sanatate si poate te dezgeti si u la minte si nu mai barfesti pe la toate colturile!
Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| naitreaba a răspuns:

Toata lumea este barfita, am patit si eu, dar nu am bagat prea mult in seama, pana intr-un punct, de atunci am inceput sa-i atac grav. Spuneam ceva de genul:
- Stiu ce faci, cu cine, dar nu stiu de ce. Barfesti fara sa gandesti, uita-te in oglinda, daca nu se sparge, si apoi vezi daca esti in masura sa vorbesti despre altii. Pentru mine nu reprezinti nimic, n-ai facut-o vre-odata si nici nu cred ca o vei face.