| AriaMaria a întrebat:

Sunt bipolara. Adica practic in unele momente iubesc un lucru, in altele il urasc. In unele momente sunt fericita, in altele sunt nervoasa. Dar cel mai important este ca nu imi pot da seama de sentimentele mele pentru un baiat. Pur si simplu simt ca il plac, cateodata simt ca il plac mult si am impresia ca nu mi se mai pare, si cand ii spun, daca nu ma place brusc nu imi pare rau, nu imi vine sa plang... sau daca sunt cu un baiat si ne despartim, nu plang, nu imi pare rau. stiti voi, chesti gen. Sunt chiar confuza...cum as putea sa scap de chestia asta? ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un psiholog, ni degeaba ne dam cu parerea, poate ca iti facem mai rau