| PaulB a întrebat:

Sunt blond cu ochii albastri! voua fetelor va plac baietii asa? am vreo sansa cu o fata mai draguta?
Ms.

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu contează dacă eşti blod cu ochi albaştrii, brunet cu ochi negrii etc. Din proprie experienţă îţi spun că am văzut blonzi cu ochi albaştrii care arătau nasol şi blonzi cu ochi albaştrii care erau drooling. Deci ăsta nu e un criteriu după care să ştim dacă ai şanse la fete drăguţe sau nu.
În plus, de ce te gândeşti că fetele se uită doar la exterior? Nu toate fetele sunt superficiale.

| anaid a răspuns:

Mie imi placbatting eyelashes

| apalipis a răspuns:

Blond cu ochii albastri? :O
crede-ma, in ziua de azi genul tau de baiat este cel mai cautat laughing
eu una cred ca orice baiat are sansa la o fata draguta nu depinde numai aspectul fizic ci si caracterul =)
desi in vremurile astea sunt multe fete pretentioase care se uita la fizic si nu la suflet, caracter etc.
deci da, ai sansa cu " o fata mai draguta " ^^

| ladygaga a răspuns:

Ador baietii blonzi blonzi cu ochi albastri:X:X Sunt preferatii mei.
Dar pe langa aspectul fizic conteaza si personalitatea.

Eu cred ca ai avea sanse cu orice fata daca ai o personalitate placuta.

| bOse a răspuns:

La gara cu tine.

| AndreeaLupan a răspuns:

Da...eu ador baieti cu ochi albastri big grin tongue

Ai mari sanse cu o fata draguta!tongue
Bafta

| Ralu_6779 a răspuns:

Da ai sanse foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte MARI
Esti genul de baiat care imi place mie :X
Si eu sunt blonda cu ochi albastri si asta imi place cel mai mult la mine big grin

| claudia_7744 a răspuns:

Daca nai pistrui evident ca ai sanselove struck eu ador baietii asa si nu-s uratabig grin cel putin vecinii mei mereu striga dp mine cand ies din casa.:dsi alti obsedati dp stradahee hee

| t0xic1girl a răspuns:

Daca erai genul ala de baiat blond cu ochii albastrii la care majoritatea fetelor viseazabatting eyelashes, nu cred ca m-ai puneai intrebarea asta pe TPUwinking. esti cam frustratbig grin.si nu numai aspectul fizic conteazawinking doar pentru fetele care au un IQ foarte scazutbatting eyelashes

| sweet_3921 a răspuns:

Cu siguranta! Nu te dezamagi!
Iubitul meu este tot blond cu ochii albastri love strucklove strucklove struck.
Dupa parerea mea cei mai frumosi baieti sunt ori blonzi (si daca se poate si cu ochii albastri) ori cu parul lung.

| PaulB explică:

Ms pentru raspunsuri :*:*:*

| PaulB explică:

@claudia nu am pistrui laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma topesc dupa ochii caprui pentru ca na.eu doar pot visa sa am ochii asa [ps eu ii am albastri laughing]
Si de ce sa nu ai mai paule? Eu am fost cu un tip blond, sti ce e foarte tare la persoanele blonde? Ca au parul subtire, moale, catifelat si e o placere sa te joci cu el blushing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blond cu ochi albastrii. desigur visul multor fete. dar intrebarea e: in cap ce ai? cum vorbesti, cum te comporti? la capitotul frumusete vad ca stai super ok. si fata aceea draguta trebuie sa fie pe aceeasi lungime de unda cu tine nu doar sa-i placa cum areti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt blond cu ochi albastrii, toate imi spun ca arat f bine dar se pare ca mai mult trag la mine fete mai mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt brunet (parul funcy) cu ochi albastri inchisi m 1. 80 si vreo 70 klg.big grinbig grin