| unknown_2326 a întrebat:

Sunt boboaca si as vrea sa stiu cum sunt profesorii la liceu, adica sunt mai buni sau mai rai decat cei din generala? si colegii? te acomodezi cu noul colectv repede?

Răspuns Câştigător
| utzuman2006 a răspuns:

"Ani de liceu...scumpii ani de liceu "
Va fi perioada frumosa din viata ta, vor fi zile bune in care te vei distra cu noii prieteni si vei lua note bune de la profii buni, vor fi zile mai rele in care poate vei suferi din cauza vreunui baiat sau vei lua note mici de la micii dictatori ( profii rai ).insa acesta este farmecul varstei tale si al anilor de liceu...
Iti doresc saai parte de profi de treaba si colegi '' de gashca "
Sa fi iubita!

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, depinde mult de modul cum te porti, depinde de profesorii de care dai, ca sunt si profesori de treaba, glumeti, care te inteleg, dar sunt si profesori mai aspri, cat despre colegii...nu toti sunt la fel, depinde de colegi...cu siguranta vei lega multe prietenii, vei cunoaste pers noi si va fi ok...bafta.

| demonangel37 a răspuns:

Hmm aici nu poti primi mule raspunsuri depinde de la persoana la persoana si mai ales de firea fiecaruia ca sa se inteleaga bine cu colegii cat de repede si etc. asta o sa vezi tu cand incepe scoala si sa nu uitam ca profesorii sunt cam la felo ca cei din generala nu este o mare diferenta

| catalina_2916 a răspuns:

Profesorii din liceu sunt mult mai exigenti decat cei din generala... o sa ai mai mult de invatat. dau cu usurinta note mici. daca esti sociabila cu siguranta o sa te acomodezi repede cu noii colegi...

Răspuns utilizator avertizat
| Viuvi a răspuns:

Hmm.profesorii.colegii ...astea nu poti sa stii cum sunt pana nu "experimentezi" pe pielea ta tongue... poate ca vor fi putin mai exigenti ...nici eu nu stiu la ce sa ma astept ca sunt tot boboaca tongue
Daca te acomodezi?
Depinde de la persoana la persoana!
Daca esti timid -care e si cazul meu - trebuie sa-ti pui in cap sa fii mai curajoasa si sa te bagi in seama cu noii colegi!
Sper ca ti-am fost de folos!
Te-am pupat!

Răspuns utilizator avertizat
| Letytzy@ a răspuns:

Buna.Ca si in generala exista si profesori buni dar si rai depinde de ce noroc ai. Da te acomodezi repede cu noul colectiv.Bafta!

| Chuck a răspuns:

Sa nu-ti fie frica.
Daca faci o impresie buna, atat profesorilor cat si colegilor, nu o sa ai probleme. La scoala esti la scoala, acasa faci ce vrei. big grin
Eu nu am facut impresie buna tuturor profesorilor, ma certam cu ei. Ce-i drept, cam aveam dreptate, dar chestia asta m-a costat nitel la medie. Oricum, mie nu imi pasa media. Imi pasa ce am in cap.
Bafta happy

| caramel_4836 a răspuns:

Buna.Nu te astepta sa fii primita prea bine la inceput, cel putin din partea profesorilor.Acestia te iau mai tare la inceput, pentru a vedea de ce esti capabila, dar o sa fie oke cu timpul.Incearca sa te apropii cat mai mult de noii colegi.Ai grija de tine.bye.