| elicopterultau a întrebat:

Sunt bune aceste casti? http://www.a4tech.com/product.asp?m=p5&cid=221&scid=221& id=269
Dau funda cine are dreptate si restul vot :D

Răspuns Câştigător
| zinedinzidan a răspuns:

Dupa parerea mea sunt bune pentru ca au adjustable headband(in functie de marimea capului), au control al volumului la microfon, deoarece daca vorbesti pe skype, messenger etc, sa nu spargi timpanele oamenilor, si au acele pernite din piele pentru mai mult comfort al urechilor, in cazul utilizarii pe o durata mai mare de timp, iar de suport nu mai spun, pentru ca e de la sine inteles, pentru siguranta acestora.

| elicopterultau explică (pentru zinedinzidan):

Ms de raspuns, dar despre volum ce crezi? Se aud tare? :-s

| zinedinzidan a răspuns (pentru elicopterultau):

Depinde de producator, dar in general toate castile, mai ales din acestea mari se aud bine de execmplu eu am cumparat o pereche cu 15 lei si nici nu pot sa le tin pe urechi, cu volumul dat la maxim. Dar volumul tine cont si de rotita aceea de la picatura aia din poza a 2-a sau a 3-a, poate fi dat la maxim sau minim si depinde si de setarile de volum ale PC-ului, de exemplu eu pe laptop, cu volumul la maxim la ambele si la casti si la laptop aud muzica de la 10 cm.