| Pisiiii a întrebat:

Sunt bune pastilele de memorie MemoPlus? Sa-mi rapsunda cineva care a avut rezultate dupa consumarea acestora.Si daca se poate si pretul...

3 răspunsuri:
| xKaяikatuяix a răspuns:

Buna! Eu nu folosesc MemoPlus, dar sora mea da si a ajutat-o foarte mult :d! nu stiu cat costa dar ma gandesc ca nu pot conta mai mult de 10 lei happy!
Sperr ca te-am ajutat >:d

| Reek54 a răspuns:

= Droguri legale, daca ai vazut cumva Limitless, pentru acel NZT m-as risca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-am folosit și eu acum câțiva ani. Sunt bune, cel puțin eu am reținut foarte mult într-un timp foarte scurt.Doar că te cam doare capul după ce le folosești. Costă în jur de 40 de lei. Aici poți vedea mai multe: http://www.pcfarm.ro/produs/534/MEMO-PLUS-NEW.Baftă!