| Deea_Andreea_1995_LVV3 a întrebat:

Sunt clasa a 8 a si nu vreau sa ma duc la banchet....are ceva
Ce ar trebui sa spun colegilor sau profesorilor care ma intreaba

Răspuns Câştigător
| 德尼莎 a răspuns:

Nu are absolut nimic dacă nu vrei sa mergi la banchet este pur si simplu alegerea ta daca mergi sau nu. Iar colegilor si profesorilor tai le poti spune ca nu vrei sa mergi si ca pur si simplu ai alte planuri. Nu trebuie sa dai explicațiiwinking in cazul in care te întreabă poti spune ca mergi la club laughing)

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nici eu nu am fost, nici o explicatie nimic, pur si simplu nu le-am zis nimic happy xD

| ignore a răspuns:

Nu are nimic. Spune-le ca ai o nunta sau vreo activitate cu parintii la care trebuie sa participi.Zi ca esti domnisoare de onoare la o nunta nu o sa aiba ce sa iti zica

| Ariannna a răspuns:

Păi decide-te bine dacă vrei să mergi sau nu, și dacă ești sigură că nu te vei simți bine atunci nu te duci.Nu trebuie să le dai explicații colegilor sau profesorilor, le spui că nu vrei și aia e! Probabil o să auzi și comentarii răutăcioase din partea colegilor dar d-aia n-o să mai poți tu.

| GYGYLATINO a răspuns:

Deea eu iti spun daca e zi ca tie rau esti racita la mine functioneaza zi de zi sau zi ca nu te lasa parinti fiindca trebuie sa pleci cu ei la o ruda din familie etc bafta

| losseru a răspuns:

O sa iti para rau daca nu o sa mergi.Crede-ma!