| AdamJensen a întrebat:

mie imi place mult de o fata din clasa mea dar nu stiu cum sa ii spun
sa ii dau oscrisoare? dar multi prieteni imi spun ca o sa o arate colegilor si o sa rada toti de mine.
sa ii trimit un mesaj sau un email? si tot cred ca le va arata colegilor(doar msg-ul)
iar in fata nu pot sa ii spun am foarte multe emotii.
ar trebui sa ii spun la tell?

Răspuns Câştigător
| LeeHyoWook a răspuns:

Sincer, eu sunt fata (:. Well thinking este complicata povestea tathinking 1. Faza cu scrisoarea thumbs down` nu o face.straight face 2. nu ii spune prin intermediul unui mesaj sau emailstraight face va crede, ca fata in fata nu ai tupeu da` pe mess / si alte alea ai curaj, te va considera slab oh go on. Trebuie sa te interesezi ce fel de persoana e, ca sa iti poti arata sentimentelethinking, adica daca e de aia care ar rade de tine...mai bine nu` dar este buna si o incercare, O chemi intr-o pauza ii spui ca vrei sa vbesti cu ea urgent.Si ii spui face to face.thinking Daca va spune ceva de genu: - Eu vreau sa fim doar amici, oh go on. Asta ethinking adica nu mi se pare ca e ceva amuzant atunci cand un baiat ii place de o fata, NU va rade nimeni de tineoh go on. Si daca vor face baza` vor face ca le este ciudawinking. Hay te pup. Succes [funda?]

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Cel mai bine ar fi. thinking
Săi zici faţă în faţa că de nu ai părea thinking un plângăcios timid etc big grin
Scrisoarea este cea mai stupidă chestie nu e bine deloc! not listening
Nu îi spune nici pe telon the phone, nicio scrisoare niciun bileţel! Cel mai bine e să-i spui faţă în faţă aşa afli şi răspunsul! peace sign
Trebuie să fii mai tare, mia smecher mai isteţ! Fă-i cu ochiulwinking, dă`i impresia că o placi!whistling

| UbexFlo a răspuns:

Poti sa-i trimiti msg sau pe mess pentru ca nu cred ca o fi asa de nesimtita sa arate la toata clasa.Cel mai indicat e sa ii spui in fata dar daca nu poti, nah, asta e. Spune-i pe mess sau, da, la telefon.happy