| Anamaria19999999 a întrebat:

Cum sa le spun colegilor de clasa intr-un mod spectaculos ca m-am vaccinat?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce vrei in mod spectaculos?

| Mosotti a răspuns:

Nu trebuie sa le zici spectaculos, le zici ca te-ai vaccinat si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Săreai coada și coarda în timp ce te vaccinai la care toți SPUNEAU OOOO SHIT, THIS GIRL IS HOT! coarda erai de fapt tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi un balon cu heliu, dar din ăla mare. Lipești pe el un afiș pe care scrii "Ana s-a vaccinat" și-l plimbi pe la geamul clasei tale, persoana ta fiind afară, bineînțeles. Dacă nu-l observă, dai și tu cu piatra.

| LostForForever a răspuns:

Baaaa nebunilor pot muri și eu chiar dacă mam Vaccinat supriză laughing)

| Anamaria19999999 explică (pentru LostForForever):

O idee destul de buna, mss

| LostForForever a răspuns (pentru Anamaria19999999):

Eu am zis adevărul nu știu dacă este o idee ai grija de tine

| Fabianaa a răspuns:

Faci un party banner laughing

| Dekle a răspuns:

Bai colegi eu mi am băgat acu în mușchi...laughing)