| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a opta si nu stiu cu ce sa ma imbrac la banchet dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Daniela_6645 a răspuns:

Ceva in stil clasic cred e cel mai potrivit...

4 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Orice numai nu adidasi si training, de preferat un costum rafinat, cu cravata rosie tongue

| thecat29 a răspuns:

Orice numai in pijamale nu, am incercat si eu asta si nu a iesit bine. laughing

| razvan963 a răspuns:

Si trebuie sa invit o fata?

| aLeX_6391 a răspuns:

Salut Razvan si eu am aceeasi problema dar am o idee.O perche de blugi mai deschisi la culoare un tricou roz, albastru si o vesta neagra
http://hainetari.com/tag/blugi-slim-fit-baieti/ blugi ceva de genu