| Mihai_Mitza_1995 a întrebat:

Salut sunt clasa a-8a si nu stiu cum sa ma imbrac la banchet daca ma poate ajuta cineva cu niste idei multumesc anticipat

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camasa fara carouri, pantaloni negrii si cravata. Bafta.

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Cea mai indicata, este tinuta in care sa te simti tu bine happy

| TheKings a răspuns:

Daca vrei sa te imbraci decent iti recomand o camasa, o pereche de blugi negri si niste pantofi cu bot mai lung (nu chiar cu au romii).

| ÎnghețatăLaOrizont a răspuns:

Din punct de vedere ca sunt fata, ti-as recomanda sa porti o camasa preferabil de culoare inchisa, pantaloni bleu-marin sau negri, iar in picioare iti poti pune niste tenisi negrii ca doar nu stai sa iti pui pantofi de nunta. Dupa parerea mea, ar fi bine sa nu iti pui cravata, totusi esti doar clasa a 8-a