| PutMe a întrebat:

Nu stiu cu ce sa ma imbrac la banchet(sunt baiat, in clasa a 8).

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Buna :o3
Depinde de genul tau.
Daca vrei sa fi mai elegant, iti poti lua un costum, dar e prea ''elegant'' :))

Mai bine iti iei o camasa d-asta mai casual, gen :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Cu o pereche de pantaloni/blugi negrii simpli :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sau,mai bine, cu o pereche de blugi care iti plac tie foarte mult, mai ''sofisticati'' ca sa zic asa, gen :

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Succes!

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Cauta-ti un costum, care iti place tie cel mai mult, un sacou, camasa, pantaloni de stofa... ce iti place tie, pantofi din piele, ceva care sa ti se potriveasca, intreaba-ti si parintii daca iti sta bine cu acel costum. succes.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In niciun caz blugi si tenisi. La banchet te duci imbracat frumos la costum.

| IoanaaAa3 a răspuns (pentru suntserios):

Asta era pe vremea lui tataie, documenteaza-tehappy

| suntserios a răspuns (pentru IoanaaAa3):

Faptul ca te duci imbracat la o ocazie speciala in aceleasi haine cu care mergi zi de zi pe strada, la scoala, la serviciu nu are nicio legatura cu generatia.

| IoanaaAa3 a răspuns:

Pai...eu zic ca ar fi fain, sa iti iei un sacou, ceva deschis, dar nu alb si o camasa, iar daca sacoul este deschis, de preferabil camasa sa fie neagra, sau ceva inchis oricum. Si niste blugi...si cu tenesi, dar nu unii obisnuiti ceva special si in accelasi timp elegant si cat de cat sa se potriveasca cu sacoulbig grin. Funda?puppy dog eyes