| NaTii_1332 a întrebat:

Sunt clasa a8a si ma gandesc deja cam la ce licee as vrea sa dau.Printre primele optiuni ar fi : Creanga Eminescu Xenopol sau Vladimirescu ...As vrea sa aflu mai multe despre Xenopol. Uniforma, profii, elevii, se invata, se chiuleste.

Răspuns Câştigător
| Spiku a răspuns:

Uite aici cevawinking da-mi add la id asta: rapperboy_stylelucy sa iti zic ceva de xenopolwinking

1 răspuns:
| Nede a răspuns:

Eu ti'as recomanda creanga.eu sunt a9a in creanga si ma felicit in fiecare zi ca am ales liceu' asta. e super.pentru mai multe detalii add d4rk_generation