| →♡ мαġίςαl ♡← a întrebat:

Sunt cu un baiat de 5 zile.Ne cunoastem de pe messenger si el imi zice intruna ca ma iubeste si ca eu chiar l-am vrajit.Se uita fix in ochii mei, si mai mereu ma ia in brate si imi zice ca ma iubeste.
Am nevoie de un sfat : Credeti Ca dupa numai 5 zile se poate ca el sa fie chiar indragostit de mine? Sau e doar o iubire oarba?

Răspuns Câştigător
| Byushka a răspuns:

May happy totul e posibil cand e vb de dragoste adevarata. ar putea sa te iubeasca, dar parerea mea e sa nu pui botu la tot ce zice el acum. asteapta sa treaca putin timpu pentru a veadea daca comportameantul lui se schimba...

6 răspunsuri:
| maria ;x a răspuns:

Poate fi, dragoste la prima vedere straight face >. nu stiu

| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Posibiil, dar aici mai intervine ceva: tu il iubesti?

| cr1st1n1k a răspuns:

Nu stiu dupa mine nu cred ca e iubire poate ca tine la tine fff mult, dar iubire dupa 5 zilee... cam ciudat

| Girll12 a răspuns:

Poate el te iubea din'ainte happy iubestel si tu big grin daca vrei o poveste adevarata de dragoste si frumoasa :*

| Nu cOnTeAzA! a răspuns:

Hmm. poate fi o pasiune.stii se zice ca iubirea apare cu timpul, iar pasiunea indata ce-l vezi...

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Poate chiar te iubeste sau poate tzyne la tine totusi... asa cred