| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de ceva timp, dar relatia noastra e secreta.Nu ne vedem decat de vreo 2-3 ori p saptamana.Cand a venit el, eu mai erau cu o prietena si am obs ca baiatul cu care sunt se cam dadea la ea...adica nu cine stie ce, dar fata de mine... o tot mangaia pe cap, statea langa ea, vorbea numai despre ei cand erau mici, dar ff romantic(ciudat, dar se cun. de cand erau mici), o alerga, iar pe mine nici nu ma baga in seama(e pentru prima data cand face asta). Credeti ca s-a indragostit? Sau vrea sa protejezeee cattt mai multt relatia?:O

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Eu nu cred ca a vrut sa protejeze relatia voastra cu orice pret ci ca da s-a indragostit ptc atunci cand te reintalnesti cu o prs pe care o stii de mult se intampla des deci mai bine vb cu el si intreaba-l daca te mai place sau o place pe prietena ta.

1 răspuns:
| StEph_3689 a răspuns:

A doua varianta 'byta...nu face u probleme exista Prietenii foooaarte apropiate si relatie amoroasabatting eyelashes a voastra e a doua iar ce e intre el si prietena ta e prima...e ok crede-mawinking funda?