| cristina_6683 a întrebat:

Please help ...sunt absolut confuza ...nu stiu ce sa fac sau ce sa nu fac.:d Deci. eu am 12 ani si baiatul pe care in plac are 15-16. el a venit de cateva ori la mine. stiu ca odata cand a plecat neam imbratisat si dupa ma pupat "din greseala " pe buze. dupa ce a mai venit la mine, ne-am sarutat si chestii din astea. dar cand a inceput anul scolar el mi-a spus ca ar prefera sa nu mai petrecem timp impreuna si ca a cunoscut de curand o fata si din astea. si dupa a mai venit odata la mine. si eu ca sa creez un subiect l-am intrebat ce mai face prietena lui. si dupa el mi-a spus ca nu mai are prietena. vorbeam intr-o seara despre ce s-a mai intamplat la scoala si i-am spus ca sunt probleme si m-a intrebat daca se ia cineva de mine sau daca mi-a facut cineva ceva. si eu i-am spus ca da si el mi-a spus ca ar putea el sa ma ajute dar prefera totusi sa tina relatia noastra ascunsa si ca dupa va intreba lumea de ce se baga el. si ramasese ca o sa ne mai vedem. dar inca nu am avut timp. si i-am spus ca la mine nu ne prea mai putem vedea pentru ca nu mai stau singura. si m-a intrebat daca chiar vreau sa ne intalnim si ca poate o sa ne vedem la el acasa. voi ce credeti ca ar trebui sa fac? credeti ca ma place? dau funda pentru cel mai explicit raspuns

2 răspunsuri:
| ionyionelutza a răspuns:

Pai eu cred ca te place dar nu stiu adica si eu as fi confuza daca te place si simte ceva pentru tine dc sa tina ascunsa relatia voastra nu l-ai intrebare nicoidata.adica stiu ca multi rad daca te combini cu o fata de 12 dar totusi nu ar trebui sati pese de ex si eu am un coleg care a fost cu o fata de 12 sh el are 15 dar nu a zis nimeni nimic deci crd ca ar trebui sa il intrebi de ce tine ascunsa relatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! parerea mea e ca te place si ai noroc daca vrea ca relatia voastra sa fie acunsa nu e ceva neobisnuit...sigur te place si vrea ca ceilalti sa nu observe asta deoarece sunt multi cu guri rele daca ma intelegi ce vreau sa spun totusi ai noroc