| cristina_6683 a întrebat:

HEEELLLPPP... E FOARTE IMPORTANT PENTRU MINE.sad:d Deci. eu am 12 ani si baiatul pe care in plac are 15-16. el a venit de cateva ori la mine. stiu ca odata cand a plecat neam imbratisat si dupa ma pupat "din greseala " pe buze. dupa ce a mai venit la mine, ne-am sarutat si chestii din astea. dar cand a inceput anul scolar el mi-a spus ca ar prefera sa nu mai petrecem timp impreuna si ca a cunoscut de curand o fata si din astea. si dupa a mai venit odata la mine. si eu ca sa creez un subiect l-am intrebat ce mai face prietena lui. si dupa el mi-a spus ca nu mai are prietena straight face. vorbeam intr-o seara despre ce s-a mai intamplat la scoala si i-am spus ca sunt probleme si m-a intrebat daca se ia cineva de mine sau daca mi-a facut cineva ceva. si eu i-am spus ca da si el mi-a spus ca ar putea el sa ma ajute dar prefera totusi sa tina relatia noastra ascunsa si ca dupa va intreba lumea de ce se baga el.big grin si ramasese ca o sa ne mai vedem. dar inca nu am avut timp. si i-am spus ca la mine nu ne prea mai putem vedea pentru ca nu mai stau singura. si m-a intrebat daca chiar vreau sa ne intalnim si ca poate o sa ne vedem la el acasa. voi ce credeti ca ar trebui sa fac? credeti ca ma place? dau funda pentru cel mai explicit raspuns kiss

2 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Draga mea, sunt sigura ca tie iti place de el, si el chiar tine la tine, dar nu in modul in care speri.Ca la o sora mai mica, care nu vrea sa fie ranita.Probabil te deranjeaza cuvantul mica, mai asteapta cativa ani ca sa poti vorbii despre o relatie cu el.
Inca nu ai ceva foarte definit ca sa poata sa se indragosteasca de tine, vei intelege asta peste cativa anihappy
Ps-ai destul timp pentru iubitihappy
Bafta:*:*

Răspuns utilizator avertizat