| xxdd a întrebat:

Sunt curioasa cati dintre voi dau voturi, voteaza raspunsurile la intrebarile puse de ei, dar si la alte intrebari. Deci cine voteaza?laughing

Eu votez mai mereu thinking

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eu in 80-90% din cazuri acord cate un vot fiecarui raspuns, pe care il citesc (rar uit sa fac acest lucru, mi-a intrat in reflex). De multe ori asa imi exprim punctul de vedere (prin vot), cand simt, ca nu mai e nevoie si de raspunsul meu, ca s-a spus cam tot, ce se putea spune, sau cand am zile proaste si n-am chef de nimic, adica nu ma pot concentra, ca sa ofer niste raspunsuri (da, am zile si din astea).
De multe ori spun "Multumesc" cu ajutorul unui vot.
Mi se pare firesc, de bun simt si foarte folositor pentru formarea opiniei celorlalti sa acordam niste voturi, sa ne exprimam si in acest mod punctul de vedere. Asa, in primul rand, il ajutam pe cel, care a pus intrebarea si pe ceilalti, sa desluseasca adevarul.
Numai bine!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu votez orice raspuns de la intrebarile mele, si mai votez si de la alte intrebari daca rasounsul mi se pare elaborat de folositor, nefolositor, amuzant, inteligent sau stupid!

pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Şi eu votez mereu!
Te invit pe site-ul meu http://lecturirecenzate.ro/ O să-ţi placă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.dovezidedragoste.ro/dovezi/639 vot va rog