| anonim_4396 a întrebat:

Sunt de vreo 3 zile cu o colega de-a mea. Problema este ca vineri am avut ora de sport in care ne-am sarutat ( asta e irelevant ), la un moment dat ne-am asezat mai multi intr-un semicerc ( vreo 5 ), eu stateam jos si ea langa mine si ne tineam de mana. O colega s-a uitat la mine, m-a analizat atent cu privirea si dupa s-a uitat la ea si i-a spus : De ce joci teatru? Nu stiu, m-am simtit ciudat, tind sa cred ca totul e facut la caterinca, mie toata lumea imi spune ca sunt frumos dar eu nu cred asta...

Răspuns Câştigător
| aniiledha a răspuns:

Pai poate fata aia era invidioasa...
sau daca nu de ce nu vorbesti cu pr ta si ii spui sa-ti spuna daca vrea o relatie serioasa sau pentru asi bate joc de tine...

poate fata care a zis " de ce joci teatru" poate aia chiar tine la tine si ii este intr-un fel "ciuda" ca o alta fata s-ar putea "juca" cu tine

3 răspunsuri:
| Al3x_3632 a răspuns:

Si cei ai vrea sa raspund frate? nu stiu cu ce sa te ajut chiar nu am nici o idee dar ai putea sa o intrebi sincer daca sunteti impreauna " am si eu o intrebare u chiar tii la mine? sau ceva de genu sau u ai facut asta decat ca sa iti baty joc sau nu stiu te gandesty u la ceva" sper ca te-am ajutat

| cristinutz a răspuns:

Eu cred ca o fi zis la caterinca adica sincer daca tu crezi in ea nu te lasa influentat de ce spun alti crede-ma stiu ce spun!

| lilandy a răspuns:

Multumesc, nu stiu ce sa fac, mi se pare cam penibil sa o intreb chestia asta...