| alexex a întrebat:

Sunt din R.Moldova, Chishinau, aici in Romaniea e cunoscut acest sait www.odnoklassniki.ru? la noi pe acest sait sunt 90 % din tineret si nu numai, sunt aproape toti!

7 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Hu ha cip ceap ce limba e asta? Ca tot pricep

| gabitza05 a răspuns:

laughing am intrat ...doar ca imi trebuie un traducatorbig grin

| selena_2212 a răspuns:

Dah sigur k e cunoscut, noi suntem 100% k nah..doar vorbim rusaoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@selena, mi-ai luat vorba din gura...de pe tastatura, mai exact.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Eu tot sunt din MOldova,
numai ca nu mia intru pe acest site.

Bbybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunteti putini pe siteul asta, pentru ca romanii din Moldova sunt pe TPU. happy

| vhery a răspuns:

Pf... daca e vorba asa, bravo mai copii.

da noi astia...frumosii de noi, romanii cum suntem experti in limba rusa... iti dai seama ce frecventam noi site-ul.nu?