| Sara2 a întrebat:

Sunt eleva la seral si anul asta dau bacul, m-am apucat de invatat, dar pana a 2 zi nu mai retin nimic din ce invat, am incercat sa iau lecitina forte si tot nu m-a ajutat cu nimic , de 1 luna de zile iau si nimic, ce ma sfatuiti sa iau pentru a imi ajuta memoria ? ce medicamente, pastile mai bune stiti pentru memorie ?

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Incearca sa inveti logic sa intelegi ce inveti si asa e mult mai simplu decat tocitul