| AnonimMM678 a întrebat:

Care sunt cele mai bune pastile de memorie am bac.ul si nu retin nimic, invat in fiecare zi de exemplu saptamana trecuta am invatat vreo 10 lectii in fiecare zi cate o lectie ca sa nu amestec tot in cap dar acum daca e sa reiau ceva din primele lectii nu mai stiu aproape nimiccrying(cum sa invat si sa retincrying

1 răspuns:
| petitconseil a răspuns:

Poti merge la farmacie si sa intrebi acolo.Sigur iti vor da ceva bun care sa te ajute sa retii ce inveti.Succes!