| LoveIsMyDrug a întrebat:

Sunt fata, am 14 ani si merg la sala de fitness. Unele persoane au spus ca daca merg la fitness o sa ma opresc din crestere.Este adevarat?thinking

3 răspunsuri:
| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Ba din contra, sportul contribuie la dezvoltarea ta.Un stil de viata sanatos il obtii prin sport si aimentatie corecta.:d

| georgyg98 a răspuns:

Bunahappy.Nu,si eu am facut sala 2 ani si chiar m-am inaltathappypaahappy

| Isabellaღ a răspuns:

Nuu.Daca nu te alimentezi bine o sa iti afectezi cresterea.Adica daca ti diete stricte si te infometezi. Daca faci sport e chiar bine!happy