| kenzo a întrebat:

Sunt fete din Constanta pe aici? happy

Răspuns Câştigător
| Crisu_8081 a răspuns:

Si daca sunt din Bucuresti, ce are?laughing

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu sunt din Cta laughing big grin
Vad ca aflasei deja laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

happy Eu nu tongue Silvia este din Constanta. Dar nu te lua de ea ca o sa ai deaface cu mine rolling on the floorlaughing
@Cami- Esti indragostita?straight facelaughingHai ca mie poti sa imi spui.hee hee

| Flav a răspuns:

Si daca vroiai amicitie kenzo, de ce n-ai intrebat si de baieti?

| Flav a răspuns:

Pai atunci ne oprim la intrebarea userului psiholoaga, nu?winking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu nu sunt.

| psiholoaga a răspuns:

Ai chef de agatat?

cami
| cami a răspuns:

Nuuu, din constanta... Din craioba day dreaming, ooops, pardon craiova. Nu mai stiu nici sa scriu laughing blushing

cami
| cami a răspuns:

@Crisu, nu happy pana..acum.

cami
| cami a răspuns:

hee hee. am uitat sa radhee hee
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

| SweetCandy a răspuns:

Ee...silvia e din constanta din cate stiu eu...big grin

| hândel a răspuns:

Sunt si baieti.winking

| Crisu_8081 a răspuns:

Eu nu stiu, dar cu siguranta stii tu...si nu vrei sa-mi spui.

| Crisu_8081 a răspuns:

Opaaa... te-ai indragostit, cami?hee hee

| kenzo explică:

Nu totul se rezuma la agatat, poate fi si o simpla amicitie happy
p. s. pentru psiholoaga

| kenzo explică:

Pai nu stiu... tu stii :-s

| kenzo explică:

Imi plac fetele...@flav big grin

| kenzo explică:

Nu fac eu prostia, sa ies cu fete de pe net!

| kenzo explică:

Si uite asa a inceput relatia mea cu CRISU, au trecut 2 ani de cand ne-am cunoscut, ne-am mutat impreuna, iar peste 1-2 ani ne vom casatori. Multumim TPU. (o sa va invitam la nunta)

| kenzo explică (pentru kenzo):

Anul acesta am facut si nunta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din constantza happy.
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt daca cauti mai bine gasesti!