| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte confuza.Stau cu un baiat de 1 luna(el are 20 de ani iar eu 17) si de vreo 5 zile incoace are o problema enorma cica.Nu vrea sa imi zica.Asa mi-a zis ca ii extrem de delicata si nasoala..si mai bine sa nu stiu ca sa nu fi implicata.

Nust ce sa fac, am vorbit cu el si e foarte rece cu mie.Eu i-am atras atentia si am vrut sa vb despre relatia noastra el cica vorbim in alta zi despre asta.Ce problema atat de grava ar putea fi incat eu prietena lui sa nu pot afla? Nu imi place ca nu are incredere in mine.Si app am vorbit cu un prieten foarte bun de-a lui si mi-z zis ca "iubitul" meu are o problema extrem de grava.

Ce sa fac sa mai continui asa? nu imi place ca ii indiferent chiar foarte indiferent cu mine si ma doare.Un sfat pls

Răspuns Câştigător
| BurnInHellSucker a răspuns:

Sa nu il mai bati la cap. Problema intr-adevar ori e jenanta pentru el si s-ar simti prost sa afli ori problema lui esti tu. Nu il mai bate la cap, acorda-i putin spatiu, asteapta pana o sa-si rezolve problema, "sa vorbiti despre relatia voastra" e ultimul lucru la care el se gandeste acum. Toti avem momente in care vrem sa fim singuri, respecta asta.

1 răspuns:
| ecaterina_8005 a răspuns:

Poate ar trebui sa vb parinti prietenului tau...sau cu cineva in cine el are incredere, si eu am 17 ani si prietenul meu are 22 si trec aproape prin ce treci tu.din moment ce stai cu el daca nu am inteles gresit ar trebui sa ti zica orice problema grava ar avea! sau nu ti zice pentru ca te iubeste prea mult si ii e frica sa nu te piarda din cauza acestei probleme.eu zic sa iestit unde va in oras sau unde v-ar placea si sa vb cu el, dar gandeste-te daca chiar merita sa vb sau sa-ti gasesti altul.