| anonim_4396 a întrebat:

:3 Eu si iubitul meu avem o problema mai delicata, deci as dori raspusuri serioase! Din anumite motive nu ii place sexul… Adica, nu simte nici o placere. Nu este vina mea, mi-a spus despre acest lucru de mult, dinainte sa fim impreuna. Facem sex, as putea spune odata la doua saptamani, iar el zice ca atata timp cat sunt fericita el e ok. In schimb, imi cere tot timpul sa ii fac oral. Insa, nu mi se pare tocmai corect sa fac asta, apoi fiecare se intoarce pe o parte si noapte buna… Nu prea stiu cum sa ii spun lui asta, ca om am si eu nevoi straight face. Ma lasa un pic rece cand se intampla asa… Il iubesc, ma iubeste, insa consider ca viata sexuala este destul de importanta intr-o relatie… ma face sa cred ca nu e atras de mine…
Credeti ca e vreo problema medicala?
Cum as putea sa ii spun ca asa cum el are nevoi, asa le am si eu pe ale mele?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca baietasul tau are alta inclinatie.Sexuala.

| Felys a răspuns:

Adica are pretentia ca tu sa ii faci oral fara sa iti faca si el tie,mai dar ce te mai iubeste de nu mai poate,un profitor,asta numesti tu iubire,eu il vad cam egoist,adica lui sa ii fie bine si de tine il doare in papuci,sfatul meu este sa nu ii mai faci nimic gratuit,schimb pe schimb altfel gata,a ințarcat balaia,nu merge asa, deci nu ca nu ii place sexul, lui ii place doar sa ii fie lui bine si de nevoile tale nu il intereseaza, asta nu este relatie normala, pentru asa ceva sunt prostituatele de la marginea drumului nu femeia cu care stai in casa

| Alcyon a răspuns:

Mi se pare ca e cam egoist. In afara de asta, e cam ciudat ca nu vrea s-o faca decat la doua saptamani. Vezi cu cine umbla, sa nu te trezesti ca mai are pe vreuna pe undeva, care-l "stoarce" de energie.

| Danysan a răspuns:

E posibil sa nu ai placa ceva la tine dar si cum spui tu mai sus te Iubeste si nu vrea sa te raneasca spunandu-ti. Poate nu ai place ce vede acolo la tine mai sti -nu te gandii ca spun prostii -sunt barbati care desii isi Iubesc sotiile mult de tot atunci cand vine vb de relatii sexuale sunt mai rezervati.Vb cu el si vezi daca e ceva de la tine -nu e oki ca barbat daca iti Iubesti sotia sau iubita sa nu iti faca placere sa o faci.Pai atunci iti vine sa o rupi -sa o faci praf, sa o ai toata doarece o doresti enorm -Asta face Iubirea la barbati si anume :Un Barabat Indragostit devine atras maxim de iubita lui si nu se mai poate opune -nu stiu cum sa iti spun dar fetele care stiu ca iubitii lor sunt in limba dupa ele ar fi bine sa se pregateasca foarte oki pentru ca o sa aiba parte de partide de sex de o sa le sara capacele.

| Foxyyyy a răspuns:

Mi se pare bataie de joc asta. Din moment ce-i place oralul n-are nici o problema. Nu ii pasa deloc de tine?!

| AndyLavy a răspuns:

Cum adica nu ii place sexul dar ii place sa ii faci oral? asta tot sex se numeste...si nu vad de ce nu i-ar placea normal, inseamna ca are probleme cu capul, nu in alta parte, si isi cam bate joc de tine, cel mai probabil te minte. eu nu prea mi-as putea da seama de ce unei persoane sa nu ii placa normal, ci doar oral. nu ma intelege gresit, nu am nimic impotriva cu cel oral, atata timp cat ti-ar face si el tie. ai putea sa ii spun simplu " cum tu ai nevoi asa am si eu". daca te iubeste te va intelege, daca nu, iti va da papucii, si atunci iti vei da seama ca nu a meritat.

| AndyLavy a răspuns:

Si de ce atunci cand e normal nu simte nicio placere, si atunci cand e oral simte. nu cred ca are vreo problema el...si mai de graba are o probleme legata de tine.sau cel mai bine mergeti la un medic specialist, daca intr-adevar ar avea ceva...va va spune el.