| michell a întrebat:

...sunt impreuna cu prietenul meu de 7 luni si el isi doreste sa ne ne culcam pentru a intari relatia dar eu nu vreau, inca acest lucru ced ca nu sunt pregatita pentru asta dar el mereu bate apropo, si nu ma simt bine cand face lucrul asta si nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Muresan_6009 a răspuns:

Pentru a face sex e nevoie ca ambii parteneri sa fie de acord,daca nu esti pregatita asta e. Daca il iubesti incearca sa faci pasul nu e nu stiu ce, e chiar ceva frumos. Daca nu esti pregatita asta e, dar gandeste-te ca oricum o s-o faci daca nu cu el cu altcineva, vezi daca merita.Si daca o faci protejati-va nu va prostiti cu asa ceva, si informativa ce si cum trebuie sa faceti, sunt o gramada de siteuri.succes>big grin

3 răspunsuri:
| Yng a răspuns:

Pai explica`i ca nu esti inca pregatita sa faci pasul asta. Pentru a nu-l pierde...da`i un termen. zi ca atunci cand o sa faceti impreuna...8-9 luni o sa faceti si pasul asta pentru ca ai timp sa te pregatesti psihic, daca te iubeste va intelege asta. nu este nimic grav stai calma totul este sa folositi prezervativul. nu va culcati pe urechea ca nu vei ramane insarcinata si toate tampeniile. Ai grija de tine. Bafta!

| creatza_8342 a răspuns:

Si eu sunt de acord cu ceea ce a spus muresan! eu sper ca vei face alegerea potrivita! xoxowinking

| michell explică:

Mersi de raspunsuri