| TheOriginalUser:) a întrebat:

Sunt in cl a 8-a si as vrea sa merg la liceul george enescubig grince parere aveti despre acest liceu?

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Daca ai talent la muzica si vrei sa faci si apoi Conservatorul este un liceu foarte ok daca te referi la cel de muzica din Bucuresti.

daniela
| daniela a răspuns:

Daca ai talent si inclinatii spre partea muzicala este super bun

| just|breathe a răspuns:

Eu zic sa te duci.Nu te mai gandi! NU pierde sansa asta! Plus ca, dupa ce termini liceul, poti merge la ce faculatate vrei.

| cssandreea a răspuns:

Acolo sunt si eu! Zic ca e o alegere buna!