| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a 11-a si vreau sa dau la academia de politie. de unde pot face rost de o minge medicinala? daca a dat careva dintre voi, spuneti-mi va rog, cum v-ati antrenat pentru sport? multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Te referi la mingile alea mari, pe care poti face exercitii? Gasesti si in hipermarketuri, la raionul de articole sport, si in magazinele sportive. Eu am vazut in carrefour, cu 30 lei, acum cateva luni.

| rolly14 a răspuns:

Inseamna ca esti o persoana foarte dura si puternica daca vrei sa devii politista... oricum mingiile medicinale nu se gasesc usor