| Ella_7974 a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si in ultima saptamana de scoala vom organiza un curs festiv la care vor participa si profesorii. La inceput trebuie sa dam fiecarui profesor un pliant cu numele elevilor din clasa, numele profesorilor, un motto etc. si am nevoie de un model elegant. Clasicul model "pergament" sau ca o brosura mi se pare prea simplu. Dati-mi idei, va rog! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Mσηιι a răspuns:

Fa`o gen plic sau chiar si pergament cred ca ar arata ff super Deci nu stiu mai gandeste`te la ceva idei fundapuppy dog eyes!

1 răspuns:
| Mσηιι a răspuns:

POi incerca sa faci ceva cat mai frumos de exemplu fa