| cosminrage a întrebat:

Sunt in clasa a 9 a profil economic si vreau sa ma transfer la un liceu cu profil sportiv.Cum procedez?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la liceul respectiv si vezi ce probe sportive trebuie sa sustii, ca sa fii accepatat acolo.

| cosminrage explică (pentru Violleta2022):

Multumesc.Scuze de intirziere.

| siriusblack98 a răspuns:

Intai vorbesti la liceul respectiv daca mai au locuri, detaliile etc etc si daca te accepta, iti retragi frumusel dosarul de la actualul liceu si il depui la cel cu profil sportiv.Vei da niste ''diferente'' dupa transfer adica niste teste si cam asta este tot.Te poti transfera intre semestre sau la terminarea anului scolar.