| MeGustaaaaa a întrebat:

Sunt in clasa a V-a si invat foarte bine.Am 10 la matematica, romana, muzica, desen, biologie, tehnologie, engleza, sport, istorie si 8-9 la franceza si geografie.Am dat prima mea teza la romana si am luat 10.Astazi am dat teza la matematica si la fiecare test am luat 10, dar oare ce nota voi lua la teza? Cine imi zice nota si e aceea luni va primi fundita. Voi ce note aveti?hee hee

Răspuns Câştigător
| DeokLady a răspuns:

Funda?

10 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Eu sper să iei 10. happy
Cât despre notele mele... neah, nu vreau să te şochez.
Oricum felicitări pentru note şi s-o ţii tot aşa!

| MeGustaaaaa explică:

Multumesc tuturor si sper sa iau o nota buna.Si 1 la mana nu ma laud cu notele mele.2 la mana nu am copiat si notele conteaza...dar ma rog. unii care au numai 3 si 4 ce sa zica...nu ma refer la toti doar la unii

| ColaCola a răspuns:

In primul rand, notele nu te ajuta la absolut nimic.Profesorul poate veni la ore, sa fie beat(metaforit vorbind)si sa puna note dupa ochi frumosi.Inteligenta nu se va masura niciodata in NOTE.Sunt doar niste falsi indici.Profesorul poate sa nedreptateasca un elev sau il poate favoriza pe altul.EU zic sa nu te mai lauzi cu notele pe aici ci sa te apuci de invatat.Presupun ca nu ai nici macar 2 carti intregi cititite.

| Aw3sometron a răspuns:

Vei lua nota 9, sau cel putin asa spune globul de cristal.

| sandra2012 a răspuns:

De unde vrei sa stim noi ce ai facut tu la teza? Ar fi bine sa iei tot 10, ca sa ramai pe linia notelor mari. Succes

| UatDaFacx3 a răspuns:

Dneee, nu inteleg ce e atat chestie k notele aste.In plus sa zicem ca un prieten ia 10 sh a copiat tot.Cum isi da cineva seama k el de fapt nu stie nimic...Eu sper sa iei 10 k uh chiar pui interes invataturii, nu k aia care ia 10 pe nimic.In legatura nottele mele,.My bine nu ti le spun.Crede-ma, sunt horrorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce n-as da sa fiu ca tine sad Trec in a V-a si sunt varza. cam cu toate in afara de engleza,ce Doamne iarta-Ma sa fac? Nu vreau sa pic la matematica,ca de obicei,dar. lenea + ca nu inteleg nimic din ea... crede-ma, esti tare norocoasa, eu as fi dat orice ca sa invat asa bine ca tine, vreau doar sa ma pricep la toate materiile binisor, dar pur si simplu NU POT! crying Mai ales matematica. DOAMNE AJUTA!
Stiu ca intrebarea e veche, dar sunt moarta.

| MeGustaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Off..Imi pare rau.Sincer eu nu ma omor deloooc cu invatatu`..Sunt cam, ca Olive din Bobocii isteti ca am memorie fotograficalaughing
Eu eram suuper lenesa da` incetu` cu incetu cand am auzit ca daca ai media 10 sau 9, 50..Iei bursa de merit care e minim 400 lei.tongue

| DeokLady a răspuns:

Pai ca sa fiu si eu in ton cu matematica:
-Avem 2 cazuri
1. 9 mai mic decat x care este mai mic decat 10 rezulta ca poti avea intre 9.50-10 (Sper sa iei 10 curat)
2. 1 mai mic decat x care este mai mic decat 10(Poti avea orice nota notele sunt de la 1 la 10 sa iti aduci aminte si sa stii ca un olimpic de la noi din scoala a zis :"Nu exista elev fara un 4 in catalog"
Sti tu sti unde te incadrezi dar daca esti asa de buna sunt sigura ca iei nota mare. Ce zici de 9.75? Am consultat-o pe Mama omidalaughing