| Loly a întrebat:

Sunt in primul an de liceu.Am in clasa un coleg tare simpatic doar ca e foarte timid iar eu nu stiu ce sa ii spun ca sa ma bag in vorba cu el.Chiar nu stiu ce sa ii zic. E foarte foarte timid. dati`mi niste idei dar sa nu imi spuneti ca sa il intreb de vreo tema ceva sau stiu eu ce.Niste idei mai bune...geniale happy dau fundita :*

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

De ce nu incerci sa vorbesti cu el pe mess? Nu cred ca mai e timid in fata monitoruluioh go onIncearca sa il ajuti la materiile la care nu se prea pricepe, sa te dai intresata de anumite subiecte care stii ca ii plac, etcwinking