| movu a întrebat:

Sunt in stare baietii sa se prefaca atat de mult in privinta sentimentelor fata de iubitele lor? doar pentru ca acestea sunt un pic mai indiferente tocmai pentru a nu fii ranite? adica imi da semne ca tine la mine insa cand il intreb despre asta spune contrariul! chiar nu stiu ce sa mai cred, voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

Asa sunt baietii! N`ai ce`i face!
Trebuie doar sa astepti momentul potrivit, iar el iti va spune tot ce simte pentru tine!

Sper ca te-am ajutat. big grin