| Anonimaaaxgar a întrebat:

Ce părere aveți despre băieții care își bat iubitele?

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sunt niste animale!
Pentru ca oamenii au creier si pot judeca situatia, inainte de a decide sa foloseasca violenta.

| corbulalbrosu a răspuns:

In privinta unor astfel de dobitoci oligofreni, bineinteles ca parere nu poate fi alta decat : ''extraordinar'' de buna. rolling on the floor

| Freya1 a răspuns:

Un barbat ce isi pune puterile cu o femeie sau un copil ce e clar mai slab/a ca el fizic nu il face altceva decat las.

| Emilian65 a răspuns:

Proasta.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ar trebui batuti si ei la randul lor, sa vada cum e. Niste mitocani incuiati care altceva nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buni de păstrat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De inteles. Dacã n-au creier isi folosesc bicepsii.

| Elide a răspuns:

Ce părere? Acestia nu merita nici sa te uiti la ei, oricât ti.ar greși acea fata, daca nu.ti convine ceva la ea spune.i, fa-o sa inteleaga, nu o sa rezolvi niciodată ceva cu bătaia, niciodata

| Uvox a răspuns:

Aia nu este iubire iar aia nu sunt decât niște rebuturi umane.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Am o părere proastă.

| gheorghe699 a răspuns:

Aceiasi parere care o am si fata de animale, cu mentiunea ca; animalul da cu cornul din neatentie, pe cand boul care da intr-o fata.o face cu bunastiinta.

| DorelExpertu a răspuns:

Baietii ca baietii, dar alea-s mai defecte ca ei daca raman langa astfel de tipi.
Dar ce sa faci, asa-s oamenii, masochisti.

| Crsiti92134 a răspuns:

Niste idiotii.

| Basilievski a răspuns:

Pai daca le trebuie dragoste ca in Fifty Shades of Grey...

| ciumabubonica a răspuns:

O parere foarte proasta...

| NCristian a răspuns:

O vorbă spune așa: " femeia trebuie bătută" dar nimeni n-a zic că bărbatul trebuie să o facă! Așa că toti bărbații care dau în femei, să fie fututi în cur...

| BaiatulTimid16 a răspuns:

Ca nu sunt "băieți"