| xoxoBby a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care isi compara iubitele cu alte fete, adica baietii care se uita dupa/la alta fata.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si voi comparati la fel, e doar o joaca normala

| xoxoBby explică (pentru RAY):

Nu toate fetele, cele care isi iubesc cu adevarat baiatul de langa ei nu ar face asta.

| h3r a răspuns:

„Eu nu înșel, eu compar". Le dai la ouă și îi legi.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

Si cica nu esti "cruda" rolling on the floor, ai dreptate, esti diabolica! happy

| UngUrU777 a răspuns (pentru h3r):

Ai sa-mi bag! =] Nu esti cam dura, pe mine ma zgarie pe creier numai cand ma gadesc ce pot pai! A da ...eu sunt de parere ca trebuie sa li-te alaturi! Dupa plata si rasplatawinking =]

| h3r a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Nici.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Aceeasi parere pe care o am si in cazul in care o fata se uita dupa alti baieti cand este intr-o relatie. Sper ca n-a durut.

| stark47 a răspuns:

Trebuie sa compari ceea ce ai ca sa stii cat de bun este.asa ca daca eu ma uit dupa 50 de fete si raman in continuare cu "prietena"mea(inexistenta), inseamna ca imi place mai multe de ea decat de cele 50 de fete.si asta e un gand incurajator

| MadalynaOke a răspuns:

Fac si eu la fel. Asa nu mai zice nimeni nimic.

| AllePuffu a răspuns:

Mi se par niste nesimtiti. Nu as suporta sa fiu comparata cu alta, chiar daca aia o fii mai buna decat mine:*

| maria_7379 a răspuns:

Ca sunt niste fustangii. Care isi bat joc de fete

| BellaBlack a răspuns:

Pur si simplu nu stiu ce vor si sunt usor de manipulat, acei baieti