| Wannabe_3032 a întrebat:

Sunt indecis.Nu ma pot hotara la ce tigari sa raman.Pana acum am fumat cam toate tipurile de tigari, de la tigari normale, pana la tigari de foi, trabucuri, tigari aromate, black-uri. Vreau sa raman la un singur tip de tigari. De obicei fumez tigari tari, dar as incerca sa raman si pe cele usoare.Ce sa aleg intre Sobranie Gold sau Black, Dunhill Fine Cut rosu, Marlboro Gold Touch? Toate imi plac in la fel de mult. Si nu astept raspunsuri gen : lasa-te de fumat, nu iti fac bine.

Fundita!

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Mda, in orice caz ajungi la cancer. ( asta nu conteaza pentru tine ca deh, vorba aia "sunt altii care nu fumeaza si tot mor de cancer")
Ori le alegi pe cele mai slabe ( si ai raspunsuri mai sus) ori pe cele mai ieftine, ca daca tot mori de cancer, ( alte raspunsuri mai sus) macar mori cu ceva mai multi bani in buzunar.
Faci ce stii, consumi ce iti place, timpul le rezolva pe toate.

| Grimmjow69 a răspuns:

Nu conteaza ce tip de tigara fumezi ca tot acolo ajungi.La cancer! Incearca sa te lasi sau fumeaza mai putine tigari pe zi sau saptamana...incearcale pe cele cu mai putina nicotina si gurdron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferența dinte un mort care a fumat și unul care nu a fumat: cel care a fumat e mai tânăr.

| marinaa9 a răspuns:

Cele mai usoare dintre toate pe cele care le-ai enumerat tu aici sunt Maloboro Gold Touch

| SweetAl3x a răspuns:

Eu stiu cum e, am tot incercat sa ma las si nu reusesc ...sau poate nu-mi doresc indeajuns de mult. Daca vrei sa ramai pe cele mai usoare: Marlboro Gold Touch