| Wannabe_3032 a întrebat:

Salutare fumatori! As vrea sa stiu si eu cateva marci/tipuri de tigari lights. Pana acum ceva timp fumam Dunhill Fine Cut rosu/albastru sau Marlboro Filter Plus/Gold Touch... As vrea insa sa "gust" si cateva lights.Ma puteti ajuta cu marci/denumiri/pareri ( NU astept post-uri gen : lasa-te de fumat, e nesanatos, stiu si eu )

1 răspuns:
| Smileygirl23 a răspuns:

Kent Nanotek grihappy Nu sunt fumatoare, dar un prieten fumeaza asa ceva si stiu ca face parte din categoria tigarilor lighthappy