| anonim_4396 a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat! cum il fac sa ma observe si sa ma placa? dau funda! :*

2 răspunsuri:
| RalucaAllen a răspuns:

Buna! Eu cred ca tu ai vreo 12-13 ani, nu? Si esti `la prima dragoste` sau in fine una din primelelaughing mda, pai mai bine fa-l sa afle ca-l placi! Ca daca vrei tu sa te dai la el sau sa-l faci sa te obserze nu cred ca ai sa poti sa-l cuceresti. Pune un prieten sau o prietena sa-i spuna.cel mai simplu. Si tu mai poti vedea daca te place prin comportamentul lui: daca e mai timid te va evita, daca e mai tupeist te va necaji, in fine cam asa ceva! Si fac tot posibilul sa stai cat mai mult in preajma lui, eu stiu.in banca cu el, sa faci un experinpment la fizica cu el, chestii din astea. Dar nu-l urmari sa creada ca esti o nebuna! laughinglaughing Cand esti langa el fii naturala...Nu mai stiu ce sa mai spun, sper din tot sufletul sa poti sa fii cu el.SUCCES! pup:*:*:* Pa-pa happy smug

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Alege sa iesi in evidenta cu lucruri interesante,care l incanta,zambeste i ori de cate ori ai ocazia,stai langa el,oriunde va aflati impreuna.
Facand lucruri evidente,nu are cum sa nu te,,observe,, de asta sa fii sigura,numai ca tu trebuie sa actionezi si pana la urma daca iti arati sentimente fata de cineva,nu e o rusine.
De multe ori,esti apreciat pentru asta.
De placut,te poate place si pe parcurs,ca pana la urma lucrul asta nu il poti impune, dar daca tu stii cum sa actionezi, va da rezultat.
Succes pe mai departe!