| Geee a întrebat:

Sunt invitata la un party de revelion si nu sunt sigura daca sa merg. Mi-au spus cateva persoane ca nu e bine sa merg. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Cred ca cea care trebuie sa decida esti chiar tu:*! Ar trebui sa analizezi situatia:
*mai mergi cu persoane cunoscute(prieteni, familie)?
*unde se desfasoara?
*crezi ca acele cateva persoane sunt invidioase ca u ai fost invitata si ele nu/chiar le pasa de tine si iti dau sfaturi bune?
Asta este singura propunere pe care o ai de a-ti petrece revelionul? Daca da, eu zic sa incerci macar si daca nu iti place pleci.nu ai nimic de pierdutwinking, insa nu te duce de una singura mai ia o prietena k tinehappy