| Wordofthat999999 a întrebat:

Salut! Este ok dacă am cumpărat 12 ședințe suplimentare pentru condus? Niște persoane mi-au spus ca e foarte mult, dar eu vreau sa fiu foarte sigura la traseu și nu nu mai ma ajuta oricum. Voi ce părere aveți e foarte mult?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are nici o importanta parerile noastre, important este ce stii tu. Daca de atatea ai simtit ca ai nevoie nu sunt asa multe.

| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte bine, daca asta tie iti da tie incredere ca poti sa mai faci 12 ore ca sa te perfectionezi la sofat.
Nu stiu de ce intrebi in stanga si dreapta daca este bine, ca nu vine nimeni la examen sa sofeze in locul tau si nu stie nimeni ce simti tu, sau cat de increzatoare esti ca poti sofa masina, foarte bine.
Incearca in viata sa iei decizii fara sa mai ceri parerea altora, fiindca vei avea de suferit mai mult decat iti inchipiu, nu tot prietenul este interesat sa te vada plin de succes si realizari, mai repede se bucura de esecul tau.
Nu mai arata ca esti slaba si nesigura pe tine, ci pune-i in fata faptelor implinite, informeza ca ai luat examenul.
Succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. 2. Nu.

| SharpEagle a răspuns:

Depinde daca ai picat cu...brio sau nu. Ori, daca n-ai dat pana acum, ma gandesc ca nu te simti bine la volan inca (a se citi, te simti cu trac enorm).
Mult n-are de ce sa fie, decat daca zici din perspectiva costurilor. La volan, ca incepator, condusul mult nu e niciodata prea mult.

| ZyRRe a răspuns:

Salut! Fiecare face câte ore simte că are nevoie. Dacă nu îți luai în plus și nu te simțeai pregătit, te duceai și picai examenul. Apoi iar bani, alte ore. Așa măcar faci până când știi că ești pregătit.

| Anamaria9916 a răspuns:

Dacă nu ai fost stăpân pe tine, bine ai făcut! De multe ori ai nevoie de câteva ore în plus nu deoarece nu știi să conduci din cauza psihicului. Și eu mi-am luat 6, deși instructorul mi-a zis că nu am nevoie, dar știind că sunt o persoană timidă aveam nevoie de mai multă încredere. nu îi băga pe ceilalți în seamă, fă ce e mai bine pentru tine. + în 30 ore eu zic că e IMPOSIBIL să înveți să conduci. Mult succes la examen!