| Agapie_Andrey_1998 a întrebat:

Sunt la profilul de stiinte ale naturii si vreau sa ma transfer la profilul matematica informatica la aceelasi liceu. Diferentele acelea mai trebuiesc date?

3 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Daca la mate-info o sa faci materii pe care nu le-ai facut la stiinte, atunci da, o sa dai diferente

| Ara997 a răspuns:

Da.
dai diferenta de:
matematica m1 fata de m2 pe care l-ai facut la stiinte
informatica simplu sau intensiv fata de info facuta la stiinte unde nu se prea face de fapt info
trebuie sa faci rost de manualele de la mate-info
astea sunt singurele diferente. bafta

| asdfq a răspuns:

Depinde de liceu, dar da, de obicei pentru ca diferentiaza modulele la matematica