| aneurysmmmah a întrebat:

Care este mai greu: profilul Stiinte ale Naturii sau profilul Matematica-Informatica? happy

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Prima, pentru ca sunt multe stiinte, matematica e una singura, cu cateva ramuri!

| WhiteLife a răspuns:

Eu sunt la mate-info si mi se pare mai greu la stiinte. La biologie e multa teorie de invatat, lucru destul de greu dupa ce te obisnuiesti sa faci mai multe calcule. Dar biologia e foarte frumoasa si utila.

| liviu890 a răspuns:

Amandoua sunt la fel. Depinde ce iti place mai mult si ce vrei sa faci in continuare. E ca si cum ai intreba un programator "ce e mai greu sa fii avocat sau sa scrii coduri?", o sa iti zica ca e mai greu sa fii avocat! Daca intrebi un avocat, o sa iti zica ca e mai greu sa fii programator.

| WorldPeace a răspuns:

Depinde ce te pasioneaza pe tine si ce facultate vrei sa urmezi dupa ce termini liceul.