| Rowanna09 a întrebat:

Sunt mai sensibila de felul meu si plang aproape din oricebig grin. Cum pot sa devin mai puternica si sa nu mai plang asa de desbig grin.(exemplu:daca ma face jigneste cineva drag incep sa plang ) fundabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Trebuie sa fii tot timpul mai optimista
2) Parerea acelei persoane e doar o parere ( in multe cazuri nu e de bine)...Nu trebuie sa-ti pese de ce zice toata lumea.
3)Chiar daca e greu sa nu iti pese, macar prefa-te ca nu te deranjeaza deloc.O sa ii vezi cum se sparg de nervi si o sa incepi sa razi laughing
4) Jignestei si tu sa vezi daca le place laughing!
Success!
Nu iti va reusi din prima pentru ca stiu, e foarte greu dar nu te lasa.Vei reusi!:*

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Off ce pot spune, toti suntem diferitihappy
Fiecare avem felu nostru de a fi
Nu incerca sa te schimbi, daca vei reusi poate nu va fi ceea ce ti-ai dorit tuhappy
Si eu eram timid cu draci imi era rusine eram timid rau happy
Mi-am dorit tupeu, mi-am dorit sa pot spune ce vreau, ce am pe suflet si cum am happy
Am primit, acum parca tot mai bine era cand eram timid happy si imi era inima cat un puricebig grin
Ai grija ce iti doresti, se poate indepliniwinking
Vezi sa nu devi prea 'indiferenta' tongue
daca ai pana in 14 ani e ok daca ai peste 16 deja e o mica problemabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa nu mai pui la suflet toate micile rautati ale oamenilor.